B03-1631 16OZ Double Wall With Advertising Paper Travel Mug factory and suppliers | Vigor

B03-1631 16oz двоен ѕид со рекламирање на хартија патување кригла


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Drinkware Тип:
  чаши
  материјал:
  PP + PS + СИЛИКОНСКИ
  Потврдување:
  CE / ЕУ
  Тема:
  Еко-пријателски
  Место на потекло:
  Жеџијанг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  Вигор
  Број на модел:
  B03-1631
  WhatsApp:
  + 86-13008933992
  пакување Детали
  Секој во подарок кутија
  46 * 46 * 39cm / 50pcs 9 / 7.5KGS
  Време на испорака
  30 дена

  компанија извештаи

  Опис на производот

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !