за нас

Ningbo Вигор Електрични апарати копродукции, Ltd е една од водечките индустриски компанија во Ningbo, како член на Вигор група. Ние aremainly ангажирани во процесот на дизајнирање и производство на разни пластични kindsof goodsWe секогаш извршување да се дизајнира ажурирани производи, па ние haveestablished дизајнирање центар со напредна опрема andprofessional персонал. Ние може да се направи 3D цртежи и handmadesamples веднаш по добивањето на клиентите груба идеи. И wecan финиш пластични калапи во 20-30 дена по confirmationof цртање Нашите брз одговор и професионални акција canalways се помогне на клиентите да ги направат своите проекти successfulWe преземе сите општествена одговорност како претпријатие, ние havepassed ревизии социјална согласност од страна на ИТС, резултат на Tcccaudit е зелено светло .

86A) Е% AH8 $ М $ ~ U5J`V9 (S25


WhatsApp Online Chat !